Logo Forda auto-watin - logo

Ford Motorcraft Service


Oferta Ford Motorcraft to także szeroka gama wysokiej jakości usług za przystępną cenę. Ponadto oferta zawiera korzystne cenowo przeglądy rejestracyjne, bogaty asortyment wysokiej jakości opon i szeroki wachlarz napraw popularnych. Możesz zaoszczędzić korzystając z okresowych przeglądów dla 4-letnich i starszych samochodów osobowych lub dostawczych marki Ford.

Szukasz niedrogiego serwisu, napraw, przeglądów rejestracyjnych lub opon w przystępnych cenach? - Ford Motorcraft zadba o to. Nie musisz szukać gdzie indziej.

Sprawdź nas!

W miarę upływu lat, Twój Ford może wymagać większych starań, aby wciąż był bezpieczny i niezawodny. Dlatego wprowadzamy na rynek nową markę usług serwisowych - Ford Motorcraft. Obejmuje ona wybrane grupy części dostępne w asortymencie Forda, zapewniając atrakcyjne cenowo rozwiązania serwisowe i naprawcze. Wciąż możesz liczyć na profesjonalną obsługę wykwalifikowanych mechaników, korzystających z najnowszych metod diagnostycznych i narzędzi specjalistycznych. Możesz polegać na wysokiej jakości częściach z oferty Ford Motorcraft i tym samym zapewnić sobie spokój i pewność bezpieczeństwa.   

 

Ford Motorcraft to:

 • spokój i pewność gdy o Twoje auto nadal będzie dbała firma Ford
 • kontrola kosztów - przejrzyste i atrakcyjne ceny
 • doświadczeni i wykwalifikowanie mechanicy
 • najnowsze metody diagnostyczne dostępne tylko w serwisie Ford
 • najwyższej jakości części zamienne dostępne w atrakcyjnych cenach
 • naprawa za pierwszym razem - dzięki wykwalifikowanym specjalistom, metodom diagnostycznym i częściom Ford samochód bez problemu zostanie naprawiony już za pierwszym razem

 

FORD MOTORCRAFT SERVICE

 

 

FORD SERWIS

Tylko 329 PLN

 

 

 

PRZEGLĄD TECHNICZNY

sprawdzenie przed przeglądem GRATIS

 

 

Ceny rekomendowane detaliczne zawierają koszt części i robocizny. Oferta skierowana do pojazdów 4+. Z oferty wykluczone są następujące modele: Mustang, Focus RS, Ranger, Transit 2.2 EURO VI po 2014

 

PRZEGLĄDY 4+

Podstawowy zakres Przeglądu 4+:

 • wymiana oleju
 • wymiana filtra oleju
 • wymiana filtra powietrza
 • bezpłatny assistance12
 • pieczątka do książki gwarancyjnej potwierdzająca wykonanie przeglądu

 

SAMOCHODY OSOBOWE

Tylko 549 PLN brutto

 

 

 

SAMOCHODY DOSTAWCZE

Tylko 590 PLN brutto

 

 

Ceny rekomendowane detaliczne zawierają koszt części i robocizny. Oferta skierowana do pojazdów 4+. Z oferty wykluczone są następujące modele: Mustang, Focus RS, Edge, Ranger. Cena nie obejmuje okresowej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami.

Serwis mechaniczny

ul. Obornicka 4a,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 7:00 - 18:00
soboty: 8.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 312
tel. kom.: 504 082 461
fax: 61 8 117 324
e-mail: serwis@auto-watin.pl