Logo Forda auto-watin - logo

Wprowadzenie

Całkowicie odmieniony
Kiedy po raz pierwszy model Ka pojawił się na drogach, wywołał duże poruszenie. Ford Ka podtrzymuje tę tradycję. Filozofia kinetic Design zdążyła już zebrać mnóstwo entuzjastycznych recenzji i pochwał od mediów motoryzacyjnych. Ka jest pogodny, przyjazny i fantastycznie się prowadzi – to naprawdę zupełnie nowy standard w klasie małych aut.

Design

Design w ruchu

Dzięki zupełnie nowemu, świeżemu designowi Ka pozostał indywidualistą. Stylistyka kinetic Design pomogła nam stworzyć odważny, nowoczesny pojazd o dynamicznej i pełnej ekspresji linii, bardzo wyraźnie nawiązującej do poprzedniego modelu.
Wielkie, przesunięte do tyłu lampy główne łączą się doskonale z wyrazistym nowym grillem, który niemalże uśmiecha się do nas. A śmiało narysowane nadkola i mocna sylwetka w połączeniu z miękkimi, płynnymi liniami nadają Fordowi Ka zwarty, pewny siebie

Także wnętrze Forda Ka przyciąga wzrok jak magnes: świetnie zarysowana deska rozdzielcza, dwubarwne fotele i oszałamiająca konsola środkowa – wszystko wykończone odważnymi kontrastami wyrazistych barw. Kabina jest zaskakująco przestronna: swobodnie mieści cztery dorosłe osoby, a także – dzięki inteligentnym rozwiązaniom schowków – mnóstwo bagażu. Wszystko, od foteli po elementy sterowania, wykazuje cechy rzemiosła artystycznego najwyższych lotów. Czegoś takiego nie spotyka się w samochodach tej klasy!
Efekt to pogodne i modne wnętrze, w którym podróżuje się z największą przyjemnością.

Zobacz Ka w akcji na www.odkryjka.pl

Frajda z jazdy

Frajda z jazdy

Jazda żądnym przygód i pełnym życia Fordem Ka daje mnóstwo frajdy. A dzięki temu, że łatwo nim manewrować, w czym pomaga świetna widoczność, wślizgiwanie się na najciaśniejsze parkingi staje się łatwizną!

Prowadzisz z przyjemnością

Spontaniczny, zwarty i gotów na każde szaleństwo, Ka będzie chętnie towarzyszyć Ci zarówno w mieście, jak i w trasie. Elektryczny system wspomagania kierownicy (EPAS) należy do wyposażenia seryjnego. A to oznacza, że wystarczy lekki ruch ręki, by pokonać każdy zakręt. Dokądkolwiek się udasz, nowy układ jezdny zapewni Ci wygodną i w pełni bezpieczną podróż.

Silniki

Po raz pierwszy możesz wybierać wersję silnika Forda Ka.
Dostępne są: elastyczny, dynamiczny i oszczędny silnik benzynowy 1.2 Duratec oraz wyrafinowany i potężny turbodiesel 1.3 Duratorq TDCi.

Układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach (HLA)

Ka może też sprawić, że ruszanie pod górę przestaje straszyć – a to dzięki układowi HLA, który zadba, aby samochód pozostał nieruchomy nawet w przypadku, kiedy zdejmiesz nogę z hamulca. Układ automatycznie blokuje koła, a Ty możesz spokojnie przełożyć nogę na pedał gazu, by bez trudu i płynnie ruszyć pod górkę (element systemu ESP).

Pakiety indywidualne

Indywidualizacja

Ford oferuje mnóstwo opcji pozwalających stworzyć Forda Ka stosownie do własnych preferencji. Żywe, rzucające się w oczy kolory, niecodzienne zestawienia kolorystyczne pakietów indywidualizacyjnych oraz szeroka paleta opcji wykończenia kabiny – wszystko to oznacza, że możesz zaprojektować Forda Ka, w którym poczujesz się jak w domu.

Twój Ford Ka: nadwozie

Ford Ka dostępny jest w palecie barw metalicznych, inspirowanej pastelowymi odcieniami. Dostępne są też dwa kolory perłowe: mieniąca się biel „Piste” oraz intensywny różowoczerwony „Blush”, które jeszcze bardziej podkreślają niezwykłość Forda Ka. Szeroka paleta elementów wykończenia obejmuje także chromowane
wstawki. Odważniejszym proponujemy trzy pakiety indywidualizacyjne, łączące wyraziste elementy nadwozia z oszałamiającym wykończeniem kabiny. Do wyboru style: Tattoo,

Twój Ford Ka: wnętrze

W wnętrzu same zmiany. Perłowo biała środkowa konsola Titanium jest zainspirowana klasycznymi rozwiązaniami w nowoczesnych produktach, np. w odtwarzaczu iPod. Żywe kolory wnętrza, cała gama foteli oraz elementy dodatkowe, takie jak skórzane wykończenia - dzięki nim łatwo zadbać o indywidualny wyraz Twojego Ka.
Jeśli wybierzesz pakiet personalizacji, do zewnętrznej szaty dodane zostaną również wyjątkowe wykończenia wnętrza.

Siedzisz wygodnie?

Opcjonalny pakiet zwiększający uniwersalność foteli zapewni Ci niespotykany w małym aucie komfort. Obejmuje on regulację fotela kierowcy w czterech płaszczyznach, odchylany fotel kierowcy z pamięcią ustawienia i modułem „Easy Entry”, schowek pod fotelem pasażera i tylną kanapę dzieloną w proporcjach 50:50 z mocowaniem ISOFIX dla fotelików dziecięcych.

Technologia

Technologia

Ka wyposażony jest w wiele inteligentnych, użytecznych systemów, które funkcjonują automatycznie – wtedy, kiedy są potrzebne.

Światła oświetlające drogę do domu

Po raz pierwszy Ford Ka wyposażony jest w funkcję opóźnionego wygaszania świateł. Dzięki niej reflektory przez kilka sekund po zamknięciu samochodu pozostaną zapalone, by oświetlić Ci drogę do drzwi domu.

Wnętrze

Rozwiązania zastosowane w Fordzie Ka są równie nowoczesne, jak design nadwozia.

W dobrym rytmie

Ford Ka może być wyposażony w zupełnie nowy 6-głośnikowy zestaw audio z odtwarzaczem CD czytającym również pliki MP3 – można więc zgrać kilka albumów na jedną płytę i cieszyć się muzyką bez niepotrzebnego obciążenia. Jest tu też złącze mini do przyłączenia zewnętrznego odtwarzacza MP3. Opcjonalny system audio
w wersji rozbudowanej obejmuje dodatkowo oddzielny korektor dźwięku, lepsze głośniki i stuwatowy subwoofer dla maksymalnego podbicia basów.

Wolisz ciepło czy zimno?

Odpowiednio do Twoich preferencji, system klimatyzacji w Fordzie Ka z łatwością dostosuje atmosferę w kabinie. Po prostu ustaw żądaną temperaturę, a Ka utrzyma ją na właściwym poziomie.

Gorące powitanie

Jednak prawdopodobnie najlepszą opcją są podgrzewane przednie fotele – dzięki nim zimowe poranki już nie straszą chłodem. Wciskasz przełącznik, a fotel staje się przyjemnie ciepły. Tak długo, jak tego chcesz!

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ
Skontaktuj się z
nami w celu ustalenia
indywidualnych
warunków zakupu

Paweł Wieczorek
Kierownik Działu
Sprzedaży Samochodów

tel.: 61 8 117 322
kom.: 508 340 453
pawel.wieczorek@auto-watin.pl

Szymon Strzelec
Specjalista ds.
Sprzedaży Samochodów

tel.: 61 8 117 321
kom.: 504 082 451
szymon.strzelec@auto-watin.pl

Paweł Oblizajek
Specjalista ds.
Sprzedaży Samochodów

tel.: 61 8 117 320
kom.: 508 340 461
pawel.oblizajek@auto-watin.pl

 

 

 

Beata Witkowska
Specjalista ds.
Sprzedaży Samochodów

tel.: 61 8 117 323
kom.: 504 082 462
beata.witkowska@auto-watin.pl

   

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY FLOTOWEJ
Skontaktuj się z
nami w celu ustalenia
indywidualnych
warunków zakupu

Paweł Kolan
Kierownik Sprzedaży
Flotowej Samochodów
Osobowych

tel.: 61 8 117 367
kom.: 508 340 474
pawel.kolan@auto-watin.pl